אליפים

יום ראשון של לימודים בפנימייה. החניכים החדשים מתאקלמים במקום ומגלים שהם מכונים: "אליפים". דוידי מבטיח לחנה לפתוח דף חדש, ניצה מתאבלת על מסירת הפלאפון שלה ורוני, שמסתיר את זהותו האמיתית משאר החניכים, מתחצף לדלידים ולומד על בשרו מה ההבדלים בין אליף לדליד.

דוידי נאלץ לספר לאילנה על הצמיד. אילנה מפתיעה ומתנדבת לעזור לו להחזיר אותו, אך בשביל זה היא נאלצת לשקר לחנה. האליפים מחליטים לעשות תשדיר בחירות ואילנה מתגלה כזמרת נפלאה. אבל מישהו דואג שהתשדיר לא ישמע בכריזה.

דינר מוציא לפועל את תוכניתו לגרום לאליפים לעבוד בשביל הדלידים באמצעות מניפולציות. רוני משתף את אילנה בחשדותיו שקטנצ'יק עובד למרות שאסור לו. דוידי נוסע לבקר את אביו בכלא כדי להתייעץ איתו.

רוני נכשל במשימה להקליט את אמוץ ודינר. עכשיו לאליפים אין הוכחות על הדלידים. למרות זאת, רוני משכנע את האליפים לדבר עם חנה. חנה מוצאת את הפלאפון של שאולי בחדר של אמוץ. ניצה מפחדת מנקמתו של אמוץ. וכולם מקבלים הפתעה בחדר האוכל.

חנה מפטרת את אמוץ מתפקיד יושב ראש מועצת התלמידים. רוני ואילנה מבינים שיש כאן הזדמנות גדולה יותר ומצליחים לשכנע את חנה שכל חניך יכול להיבחר לתפקיד היושב ראש. כולם שמחים מההיסטוריה שנעשתה, חוץ מהדלידים שנשבעים לנקום באליפים ובגדול.

חנה מודאגת מהקרבה בין שמוליק והדס ועושה להדס שיחה. דינר ורוני קובעים עימות אחד על אחד לפני הבחירות. בינתיים קטנצ'יק עורך סקר בחירות משלו. אילנה עוזרת לרוני להתכונן לעימות. וניצה מנסה להרחיק בין אילנה לרוני.

רוני החטוף מובל למחסן חקלאי נטוש, שם הוא מגלה שחוטפיו הם הדלידים. כשרוני לא מגיע לעימות, האליפים חושבים שהוא נלחץ מהמעמד, אבל כשהוא לא מגיע לבחירות עצמן הם כבר מתחילים לדאוג.

כל החניכים בפנימייה נחקרים לגבי היעלמותו המסתורית של רוני. אמוץ מנסה להפטר מראיות מפלילות. דוידי מסגיר את עצמו לקצינת המבחן, אבל היא מנסה לשכנע אותו להפליל את פואד ורחמים.

רוני רואה את אביו ומבין שסודו התגלה. הוא מנסה להסביר את עצמו אבל האליפים כועסים עליו מדי. אף אחד לא מדבר איתו, חוץ מניצה. אמוץ בונה סיפור כיסוי לדלידים, אבל דינר חותר תחתיו. קצינת המבחן מגלה לדוידי סוד על עברו של אביו.

קטנצ'יק מובל לבית חולים. דוידי מעיד נגד פואד ורחמים. רוני מוותר על תפקיד יושב ראש מועצת התלמידים. הוא מנסה שוב להסביר את עצמו לאילנה, אבל היא נוסעת להתנצל בפני דוידי. דינר מנצל את היעדרותו של אמוץ להשתלט על הנהגת הדלידים.

אילנה משכנעת את דוידי לחזור לגנות. אמוץ חוזר מהמעצר אדם אחר. קטנצ'יק חוזר מבית החולים ומגלה שאסור לו לעבוד. מיכה מגלה לגדי שהוא פתר את המשוואה במעבדה. ורוני מחליט להפסיק לשקר.

השמועה על התבוסה של אמוץ ע"י רוני מתפשטת בפנימייה. הדס נפגשת עם שמוליק בסתר, מיכה מתגנב למעבדה בסתר וקטנצ'יק יוצא לעבודה. חנה מקבלת ביקור פתע ממפקח משרד החינוך.

גדי מפיץ את השמועה על הדס ושמוליק בקרב האליפים. שמוליק מספר לחנה על הקשר שלו עם הדס. דינר משתלט על הנהגת הדלידים, שמנדים את אמוץ ומתכננים להתנכל לאליפים. אמוץ מנסה ליצור קשר עם רוני אך רוני חושד בכוונותיו. האליפיות נופלות קורבן לתעלול מרושע.

האליפיות מאשימות את הבנים בהצצה למקלחות וכתוצאה מכך מתפתח ריב גדול בין האליפים. שמוליק מתלבט בעקבות האולטימאטום שחנה הציבה בפניו- להפסיק את הקשר עם הדס או להתפטר מתפקידו כמדריך בגנות.

רוני מציע לאמוץ לשתף פעולה, ונוקם בדלידים. רה"מ ואשתו מגיעים לבקר את רוני ובשורות בפיהם. שמוליק מודיע להדס שהחליט לעזוב את גנות. דוידי מתעמת עם אילנה בעקבות הגילוי שהיה 'פרויקט' שהוטל עליה. חנה ממנה את קטנצ'יק לארגן הצגה לפורים.

חזרות להצגת פורים. האליפים מתמרמרים על התפקידים שקיבלו בהצגה ועל קטנצ'יק הבמאי שרודה בהם. אילנה פגועה מהעוינות שדוידי מפגין כלפיה. חנה מוצאת את האשמה בהשחתת העציצים במשרדה. האליפים כועסים על רוני ששוב סיבך אותם עם הדלידים.

קטנצ'יק מודח מתפקידו כבמאי, פיני מחליף אותו ומחלק מחדש את התפקידים בהצגה. מיכה מתלבט אם להמשיך יחד עם גדי את מסורת הפורים שלהם מהמושב. הדלידים מתכננים לאליפים תעלול מיוחד לפורים. דנה מנסה למנוע את הפגיעה באליפים, אך מוצאת את עצמה בתפקיד מפתח בתוכנית. אורחים בלתי צפויים מגיעים לבקר.

חנה מטילה את האחריות לפגיעה בהצגה של האליפים על אמוץ, שמתאמץ לנקות את הדלידים מאשמה. האליפים מאשימים את קטנצ'יק בתקלה ובהשפלה שעברו. דינר מנסה להסית את קטנצ'יק נגד האליפים ומציע לעזור לו לחזור לעבודה.

מיכה נרגש מהקשר עם דנה ומשתוקק לשתף את גדי, אך גדי כועס על מיכה שהבריז לו ולא מוכן לשמוע בשום אופן. דנה חוששת שהדלידים יגלו שמשהו קורה בינה לבין מיכה. קטנצ'יק נענה להצעה של דינר.

הדלידים חושדים בדנה שהיא מחפה על מיכה. דינר דורש מאמוץ שימצא גם הוא גמד אליף. בעקבות האיום של פואד ורחמים, דוידי מתרחק מאילנה. דינר סוף סוף מאפשר לקטנצ'יק לחלוב ברפת.

קטנצ'יק מתמוטט ומובהל לביה"ח. רוני ואילנה מחכים בחדר ההמתנה בזמן שקטנצ'יק עובר ניתוח. במהלך הלילה רוני מגלה שדוידי נפרד מאילנה. ניצה רותחת מזעם על רוני שהבריז מארוחת הערב החגיגית שהכינה לכבודו.

ניצה תופסת את הדס בורחת מהפנימייה באמצע הלילה. מיכה רוצה לבקר את קטנצ'יק בבית החולים, אבל גדי מפחד להבריז. כשמיכה מנסה ללחוץ על חברו, נחשפת האמת על אחיו ואביו של גדי.

האליפים מתאחדים סביב מיטתו של קטנצ'יק. רוני ואילנה מספרים לכולם על תוכנית הסינג'ור של הדלידים, אבל גדי לא מאמין להם. הדס מגיעה לכפר הירוק, חושדת שיש לשמוליק חברה חדשה, אך מגלה משהו מטריד עוד יותר...

האליפים נוקמים בדלידים על שניצלו אותם ומוציאים לפועל את מבצע "שאול". במבצע הזה לכל אחד יש תפקיד, אפילו לקטנצ'יק ששוכב בבית החולים. גדי עמל על התעלול הסופי והמוחץ, אבל מיכה לא מתאפק ומזהיר את דנה מפניו.

הדלידים מנסים להתאושש ממבצע הנקמה של האליפים. מיכה ודנה מפחדים שגדי ילשין אחרי שראה אותם ביחד. פיני אוכל מהקבב המקולקל. דוידי מקבל מתנה מפואד ורחמים. וגדי לא מסתפק בנקמה הקבוצתית ונוקם באחיו באופן אישי.

הבנים מספרים לפיני על המלחמה המתמשכת בין האליפים לדלידים. דוידי מגלה שכשהוא מחלק מתנות לחבר'ה כולם אוהבים אותו. חנה משאירה את פיני אחראי על הפנימייה והוא מחליט להגדיל ראש ולעשות סולחה בין השכבות.

חנה מפטרת את פיני. כאות מחאה האליפים שובתים שתיקה. ניצה מגלה שלדוידי יש פלאפון שמתחבר לאינטרנט. אמוץ משכנע את קרין שהיא יכולה להנהיג את הדלידים. ומיכה מבין שהוא חייב לבחור בין האהבה שלו לבין החברים שלו.

חנה חוזרת בה מהפיטורין של פיני. צימבל וקרין מתחרים על הנהגת הדלידים. הפלאפון של דוידי עובר בין כל האליפים. ניצה ואילנה נכנסות לדף הפייסבוק של רוני ומגלות על החברה הקודמת שלו.

אבא של דוידי מגיע לביקור פתע בפנימייה. רוני תכנן ערב עם אילנה, אבל מוצא עצמו מבלה גם עם גדי וניצה. ריבה לוקחת את קטנצ'יק לביים את סרט התדמית על גנות. ודינר מבין שהוא חייב לפעול לבד נגד האליפים.

משה דינר מתחזה לפסיכולוג במטרה לחשוף מהאליפים פרטים לגבי הנקמה שלהם בדלידים. אילנה, ניצה, מיכה, גדי, הדס וקטנצ'יק מגיעים לשפוך את ליבם לפסיכולוג ודינר מגלה הרבה יותר ממה שהוא תכנן...

משה דינר דואג שכל הפנימייה תשמע את הוידויים שהאליפים סיפרו ל"פסיכולוג". דוידי מבין שאביו עובד בשביל פואד ורחמים. האליפים המושפלים מנסים לעצור את ההקלטה של דינר, אבל אילנה לא יכולה לשאת את הבושה.

מיכה מגלה שמשה דינר הוא שהתחזה לפסיכולוג ומתעמת איתו. האליפים מזועזעים מההשפלה שעברו. חנה דורשת מהדלידים להסגיר לידיה את האשם בתעלול הנבזי. רוני מחפש את אילנה ומגלה שהיא ברחה מגנות.

רוני נוסע לביתה של אילנה כדי לשכנע אותה לחזור. האליפים מגלים שהטלפון הנייד ושאר החפצים שקיבלו מדוידי גנובים. הדלידים כועסים על דינר ומנסים להיחלץ מהעונש הקולקטיבי שחנה הטילה עליהם.

האליפים משתלטים על מגורי הדלידים אך מגלים שהבניין רדוף רוחות. חנה עושה מאמצים נואשים לגייס תרומות. האליפים מחליטים להשתמש בסרט התדמית שקטנצ'יק צילם בניסיון להציל את הפנימייה מסגירה. ניצה מגלה בפייסבוק שיש לה חבר חדש. רוני חושף פעולה חשאית ומסוכנת שדוידי מתכנן.

צימבל יוצא להגנתו של גדי ומתעמת לראשונה עם דינר. רוני מספר לאילנה על התוכנית של דוידי, הם מחליטים לגייס את כל האליפים לעזרה ויחד בונים תוכנית ללכידת הפושעים. ניצה משכנעת את רוני להתוודות בפני אילנה על רגשותיו.

פרק אחרון בעונה! האליפים עורכים מסיבה באמפיתיאטרון ובמקביל מוציאים לפועל את התוכנית ללכידת הפושעים. דוידי מוביל את פואד ורחמים למשרד של חנה, אך מגלה שהכספת לא ריקה כפי שציפו. מרגע זה התוכנית משתבשת, והעניינים מסתבכים עוד יותר כשדינר נכנס לתמונה.

טריילר: