דאוס

הכסף שדני העביר מגיע, ואבא של דפנה חוזר הביתה. דני המאוהב מנסה לשכנע את נסיכת האופל להיפגש איתו. אדיסה זוכה לביקור מפתיע, ולא מאד משמח...

דני מנסה למצוא דרכים להחזיר את החוב. דפנה מתחילה לחשוד במקור הכסף שהגיע לאביה. מר גולד מנסה לברר פרטים נוספים על דני. רונה מספרת לדפנה על מפגשים אנושיים.

בלית ברירה, דני ממשיך לעזור לברקן. דפנה מאמינה שאביה אשם במעילה. תום רואה שאדיסה כועסת על דני, והוא מזמין אותה אליו לביקור. שניידר ממשיכה בחקירתה, ומגלה פרטים נוספים ומפתיעים על היעלמותו של וורנר.

דני נאלץ לצאת לפעילות מבצעית בהוראת ברקן, והוא ומשקר לאמו שהוא יוצא לדייט. תום ואדיסה מקליטים שיר ראפ על דני ומעלים אותו לאינטרנט. רונה מגיעה לביתו של עידן ומבקשת לדבר איתו על משהו חשוב.

דפנה משתפת את אדיסה בחשד שלה, שאביה אכן מעל בכספים. אדיסה מתלבטת האם לספר לדפנה את האמת על דני. האביר ונסיכת האופל מחליטים להיפגש בעולם האמיתי. שונצינו מחליט לתפוס את דני ולגרום לו לשלם על כל מה שעשה לו...

רונה מתכוננת לפגישה שלה עם דני. דני מנסה לספר לברקן על "חבר אמיתי" שאולי אינו חבר כלל וכלל. המקרר מחפש את דני, ומתכוון גם למצוא ולסגור איתו חשבון...

אדיסה ואבא שלה מגיעים למשטרה ומספרים לשניידר על המקרר שחיפש את דני. שניידר המודאגת יוצאת מייד לחיפושים אחרי דני. עידן עולה במשחק מול תום, ומתגלה כשחקן על.

דני מנסה להחליט האם להסכים להצעתו של נמרוד. תום נאלץ לספר לדני מי זו נסיכת האופל ומה קרה ביניהם. רונה מספרת לדפנה על תום. ד"ר הוניג מגיעה למשרדי גולד ודורשת ממר גולד לחשוף את האמת על דאוס.

כולם מנסים לשכנע את עידן שיחזור לשחק כדורסל וישתתף במשחק הגמר לבתי הספר התיכוניים. הקשר בין תום ורונה מתחזק, ותום נאלץ לבחור בין חברותו עם רונה וחברותו עם דני. דני מתמודד עם משימתו הראשונה של נמרוד.

דני מנסה לגלות מי השאיר לו על המחשב את הסרטון המוזר, אבל דאוס מתעקש שאין לו רישום לפעולה כזו. הקורע מקוריאה נותן לדני טיפ שעוזר לו במשימה בקוריאה. ד"ר הוניג ממשיכה לאיים על מר גולד.

דני מבין שהתאונה של ד"ר הוניג דומה לסרטון שראה על המחשב שלו. מר גולד מאשים את דאוס בכישלון המשימה. תום מנסה לחזור לרונה, אבל רונה מציבה תנאי שהוא יתקשה לעמוד בו לבדו.

ד"ר הוניג מגיעה לאשפוז במחלקה של אמא של דני. מר גולד מחליט להשתמש בעידן על מנת להכניס את דאוס לבית הספר מהר"ל. היחסים בין עידן ודפנה מתחממים. בעזרתה של אדיסה, דני מתקרב לסיום המשימה שקיבל מנמרוד.

דני ורונה נפגשים לראשונה, ורונה המומה לגלות את זהותו האמיתית של אהובה הוירטואלי. דני ממשיך לקבל תמונות מוזרות על צג המחשב שלו, למרות שלדאוס אין רישום שלהן במערכת שלו. אדיסה מבינה מי היא נסיכת האופל.

רונה פגועה מהתנהגותם של דני ותום. דני משתף את אדיסה בחששו שהוא הולך ומשתגע. עידן ודפנה מתכננים את מסיבת דאוס. תום מכין קליפ לשיר האהבה שכתב לרונה.

דני פוגש את ד"ר הוניג. תום מראה לדפנה ועידן את הקליפ שהכין לרונה. שניידר מנסה לשכנע את זאבי להשתמש בדאוס לצורך החקירה. כולם מתכוננים למסיבת דאוס הגדולה.

הקליפ שתום הכין בעזרתו של דאוס זוכה להצלחה מסחררת. דני ואדיסה מגיעים ביחד למסיבת דאוס. מר גולד לא מוכן שמישהו יעצור אותו, והוא מחליט לכבות את דאוס בזמן המסיבה, על מנת שאף אחד לא יצליח לעזור לדני....

דאוס עולה שוב, והמסיבה ממשיכה. דפנה רואה שעידן הולך לדבר עם רונה. האליפות העולמית ברייזינג איגל מתקיימת, אבל דני ואדיסה לא נמצאים שם... מה יעלה בגורלם? מי יצליח להציל אותם כשדאוס כבוי? והאם גולד באמת ינצח?

תום מרוצה ממעמדו החדש כמלך הפלייליסט של דאוס. שניידר מנסה להתערב ולעזור, אבל א ף אחד לא מעוניין בעזרה שלה. הצעה להכניס את דאוס לבתי הספר עולה, ומנחם ומירי מתווכחים האם להסכים איתה. עידן חוזר לשבת ליד רונה, וכולם מתעצבנים מזה.

פרופסור וורנר מנסה ליצור קשר עם גולד. עידן מנסה לברר מה דני מחפש אצל הוניג, וזה מעורר ריב גדול בין דני ואדיסה. ההורים של דני מודאגים ממצבו, ומחליטים לנקוט בצעדים מתאימים. דפנה נזכרת במשהו חשוב שראתה.

דאוס נכנס למערכת הלימודים במהר"ל, ומצלמות אבטחה מותקנות בכל מקום בבית הספר. נמרוד פורץ לחדרו של דני וגונב את עותק הגיבוי. דפנה חושדת בעידן שהוא רוצה לחזור להיות עם רונה.

שניידר חושדת שדני בסכנה. דני מבין שהוא לא יכול לסמוך על דאוס, ובעזרת דפנה הוא מתחיל בחקירות משלו. דפנה מנסה להשלים בין דני ואדיסה, אבל המשימה מתגלה כיותר מסובכת ממה שהיא נראית.

המציל המסתורי של דני מחלץ אותו מזירת הפשע. פרופסור וורנר מבשר לגולד על תוצאות המשימה של נמרוד. שניידר מתמנה לאחראית על חקירת הפשע, אבל תוצאות החקירה נראות לה חשודות מאד.

שניידר מנסה ליצור קשר עם דני, אבל זה מוותר על עזרתה. עידן מבקש מגולד שיגלה לו את סודו של דאוס. דני ואדיסה מגלים את האמת על הוניג. גולד מחליט על דרך פעולה שתטפל בדני אחת ולתמיד.

עידן מבקש מדאוס שיעזור לו עם אחת הבנות. החוקרת שניידר מנסה להוציא מברקן את כל מה שהוא יודע על דני. הבלוג של רונה זוכה להצלחה עולמית. דאוס עוזר למירי ללמד בכיתה, והתוצאות מפתיעות את כולם.

דני נאלץ להתמודד עם המעשה של איילה וחבריו. כולם בורחים ולא מצליחים להחליט איך לצאת מהבוץ. דני מאשים את אדיסה שהיא אחראית לכל הבלגן.

כולם מופתעים מהסרטון שקיבלו מאדיסה. הוריו של דני משתכנעים שהוא משוגע ושכדאי לאשפז אותו בבית חולים. מול הלחצים, דני נאלץ להחליט האם להחזיר את דוקטור הוניג לבית החולים או לחכות שהשפעת התרופה תפוג.

האם גולד הצליח במזימתו וניצח את דני? דני מנסה לספר את האמת לפסיכולוג, אבל רק מסתבך יותר ויותר. כולם דואגים לשלומה של אדיסה, וזה מביא אותם לנקוט בצעדים מפתיעים. בני גם הוא מפתיע, ומציע לשניידר הצעה שלא תוכל לסרב לה...

אמא של דני חושדת במניעים האמיתיים מאחורי ההעברה של דוקטור הוניג. מירי ומנחם מבינים שדאוס עומד להשתלט על מערכת החינוך, ושהם יפוטרו בקרוב. לאחר שנמלט דני מחפש מי יעזור לו, ואילו אדיסה מנסה אף היא להימלט, הפעם בכוחות עצמה.

דפנה ותום מחפשים דרך ליצור קשר עם דני או אדיסה. מנחם מודיע לתלמידים על סגירת בית הספר בעוד יומיים. דני פוגש את שניידר, ומספר לה הכל, אבל לא כולם מאמינים לשניידר.

דני מחליט לגייס את כולם כדי להילחם בגולד, ובתוכניתו להשתלט על המדינה בעזרת דאוס. עידן מגיע לבניין דאוס כדי להזהיר את גולד, אבל מופתע ממה שהוא מוצא שם. רונה מפקפקת בצדקת המלחמה שעידן יוצא אליה.

הכנסת מצביעה ומאשרת את השלב הסופי בהכנסת דאוס לכלל המערכות. דני נחוש לעצור את גולד, והפריצה למשרדי דאוס ממשיכה בכל הכח - אלא שאז דני נתקל באבא שלו. האם יואב יאמין לדאוס או לבנו? ומה יעלה בגורלה של אדיסה?

דוקטור גולד נכלא ונחקר במשטרה. דאוס מסביר שגולד עמד מאחורי כל האירועים, ושולח התנצלות לכל המשתמשים שלו. מירי ומנחם מגויסים ל"משטרה הסגולה" שאחראית לדאוג שהילדים ילמדו בעזרת דאוס. דני מגלה מיהו המלאך השומר שלו.

דני מנסה להשלים בין אדיסה ועידן, אבל אדיסה נשארת חשדנית. שניידר מתמנה למפקחת על דאוס שמבטיח לה כי שוב לא ישתלטו עליו. אדיסה שומעת על מחתרת סודית נגד דאוס.

כולם שקועים במחשבים שלהם, חוץ מעידן שמנסה למנוע מרונה להתחבר לדאוס. איילה מבין שמשהו קורה, והוא מנסה לברוח מהמשטרה הסגולה, אבל אף אחד לא מוכן להקשיב לו...ומי עומד מאחורי מחתרת אנטי דאוס הסודית?

כולם נמצאים מול דאוס. דני מנסה להסביר לאדיסה שהחמיץ את ארוחת הערב הרומנטית בגלל שהיה עם דאוס, אבל אדיסה לא מוכנה להקשיב. גולד פונה לדאוס לעזרה אחרונה. דני חושב שדאוס מנסה להפריד בינו ובין אדיסה, אבל האם הוא יצליח לשכנע את אדיסה בכך?

דני מנסה להתריע שדאוס משתלט על כל התקשורת ברשת האינטרנט. הוא חושב שדאוס מדבר בשמם של המשתמשים בו ומבקש מאביו שיעזור לו. שניידר מחפשת אחרי גולד. עידן מנסה למנוע מרונה להתחבר לדאוס. יואב מספר לדני על מבחן טיורינג, שנועד להבחין בין אדם ובין מכונה, אבל האם דאוס מסוגל לעבור מבחן שכזה?

דני אדיסה תום ודפנה מוצאים את איילה מהופנט לדאוס. הם מנסים להבין מי עומד מאחורי ההפנוט של כולם למחשב. בינתיים, דאוס מורה לעידן לברר למה החבורה אינה מחוברת. עידן כועס על דאוס שחיבר את רונה אליו. יואב מנסה לפתור את המצב עצמו, ומתכנן לפרוץ למשרדי תאגיד גולד.

שניידר חוקרת את יואב במטרה להבין למה ניסה לפרוץ למשרדי התאגיד. דאוס עולה על מיקומה של החבורה בעזרת הטלפון של תום. החבורה מחפשת דרך להגיע למשרדי התאגיד ולנתק את דאוס. אבל דאוס לא מתכוון לוותר כל כך בקלות...

אדיסה מחפשת אחרי דני במנהרות, ונתקלת באריאל מהמחתרת הסודית. אבל האם היא תצליח למצוא את דני ועידן? מה יעשו החברים שנשארו מחוץ למנהרות? והאם דאוס יצליח לעצור אותם ולהשתלט על העולם?

המאבק בין דאוס לדני וחבורתו מגיע לשיאו, ודאוס לא מהסס להשתמש בכל כוחו נגד החבורה... מי יעצור את מי? מה יקרה לרונה? מה יעשו תום ודפנה? ובאיזה צד יבחר עידן? כל התשובות בפרק סיום מותח במיוחד!

טריילר: