החולמים

אלכס מנסה לשכנע את יונתן שהוא המיועד. יונתן נבהל מדבריו של אלכס ומספיק את החפירה. קרן ומאיה רבות על הצמיד. תום רואה מישהו מסתובב במוזיאון. נעמי מנסה לפתור את החידה. יונתן מוצא עוד רמז.

יונתן מנסה להבין מדוע הוא המיועד. נעמי לחוצה מכך שטרם פתחה את התיבה. דני מרגישה אשמה בפציעתו של תום. דני מגלה לתום על כך שביקשה מהאבן שייעלם. יונתן מראה לאלכס את המפה שמצא.

יונתן מתחיל בחפירת המנהרה. יונתן מבקש מליעם שיעזור לו לחפור ולגנוב את האבן. ממשרד הרווחה מודיעים לראובן שיש מתמודד נוסף לתפקיד המנהל. נעמי מגלה שנוח נמצא תחת איום. ליעם מסכים לעזור ליונתן .

ליעם מספר למאיה על החפירה ויונתן כועס עליו. ניקו מתנפל על נעמי. נעמי ונוח מתוודים אחד מול השני. ראובן חושד שאלכס הוא המתמודד השני. גיא מקבל מכתב מהפנימיה. דני מוצאת יומן ישן בבית האומנה.

נוח מתכנן לפתור את החידה בעצמו. גיא מספר לקרן שהוא התקבל לפנימיה. מאיה מצוטטת לקרן וגיא ומספרת לסלש את האמת. ראובן תוקף את אלכס. מאיה הולכת לספר לראובן על החפירה.

בן רואה את ליעם מנשק את מאיה. יונתן מוצא רמזים בקומיקס שלו. ראובן חושד שעלמה היא זו שמתחרה מולו על תפקיד המנהל. בילי מבואסת כשהיא מגלה על הנשיקה של ליעם ומאיה דני ויונתן מתקרבים.

יונתן מספר לדני את סיפורו האישי. נוח ממשיך לחזר אחרי נעמי. גיא נרגש ממבחני הכניסה לפנימיה. ליעם ממשיך לחזר אחרי מאיה. סלש מתקשה להתמודד עם העובדה שגיא מתכוון לעזוב לפנימיה.

גיא לא מתעורר לראיון בפנימיה. יונתן מחפש קשר בין הינשוף מהקומיקס לתיבה. גיא מגלה שלחידה שניתנה לו אין כלל פתרון. גיא מתנפל על סלש במכות ושניהם נענשים. דני מבקשת מנוח לא לבוא לניו יורק דני ויונתן נפגשים במרתף המלונה.

יונתן מגלה רמז חדש. מאיה מדברת בטעות ליד גיא על החפירה. גיא מקבל טלפון נוסף מהפנימיה. יונתן מוצא קשר בין החיות לילדים בבית האומנה. גיא מתעורר בדיוק כשיונתן וליעם מתכוננים לצאת מהחדר בלילה.

דני מסתכסכת עם נעמי ונוח. מאיה מקנאה בקשר הנרקם בין גיא לקרן. גיא מקבל תשובה מהפנימייה. יונתן ודני מחליפים מידע אודות האבן. ליעם מנסה לשכנע את יונתן שלא צרף את גיא לחפירה. נעמי מעמידה את נוח ב"מבחן".

דני מאוכזבת מיונתן. נעמי מספרת לנוח את האמת על המצאות האבן. דני מגלה מהיומן רמזים נוספים אודות האבן. יונתן ליעם ומאיה משתפים את גיא את בחפירה. ראובן שומע רעשים מהמרתף.

הילדים מגלים שבילי יודעת על החפירות. קרן ותום מתקרבים. שרון פוגשת את ניקו. נעמי מתחילה לחשוד בדני. ניקו מספר לשרון מה שקרה במשלחת.

ההרצאה של נעמי בניו יורק מבוטלת. מאיה מנשקת את ליעם. קרן מספרת לבילי על התחרות בין עלמה לראובן. נוח ונעמי מאיימים על יונתן.

תום מעמיד את דני בפני אולטימאטום. דני מצטרפת לחפירות. בילי מתבאסת כשהיא מגלה שמאיה וליעם חברים. נוח מגלה שתום נלחם נגדו. עלמה מגישה לראובן מכתב התפטרות.

דני חושפת בפני החבורה את היומן. יונתן נזכר שניקו הוא אח של ליאון. ראובן שומע את בילי וסלש מרכלים עליו ומתבאס. גיא מסרב להשלים עם סלש.